بإسمه تعالی ذکره

دوستان عزیز سلام

از این‌پس پرسش‌های متداول شما در همین صفحه قرار داده خواهد شد.

درباره تزکیه

س: از کجا می‌توانم در مورد «مدرسه تزکیه» مطالعه نمایم؟

ج: صفحه‌های سایت تزکیه را در سایت ما مشاهده فرمایید.


پیش‌ثبت‌نام

س: مادر دانش‌آموز ایمیل ندارد! ولی شما آن را الزامی کرده‌اید. چه باید کرد؟

ج: بهتر است برای ایشان یک رایانامه بسازید تا نکات تربیتی مخصوص مادران به ایمیل ایشان ارسال شود. اگر به هر دلیلی نمی‌خواهید، می‌توانید به جای آن ایمیل پدر را مجدداً تایپ کنید.


س: چرا برخی فیلدها را حتماً باید پر کنیم؟

ج: فارق از اینکه گزینه‌های درخواستی در کار کارشناسی ثبت‌نام تزکیه مؤثر و لازم می‌باشد؛ ذکر این نکته خالی از لطف نیست که در سال‌های گذشته کلیۀ این گزینه‌ها در زمان ملاقات حضوری به صورت کتبی از اولیا پرسیده و ثبت می‌شد که این کار هم از اولیای گرامی وقت بسیاری می‌گرفت و هم تراکم عملیاتی را در روز ملاقات زیاد می‌کرد. بنابر این با این روش بخش بزرگی از فعالیت‌های وقت‌گیر حضوری کاسته شده و والدین می‌توانند در وقت مقتضی به پرکردن فرم پیش‌ثبت‌نام فرزند خود بپردازند. البته این نکته را به یاد داشته باشید که کلیۀ اطلاعات این فرم پس از ثبت‌نام نیز استفاده شده و دیگر نیازی به ثبت مجدد آن نخواهید داشت.


س: صفحۀ پیش‌ثبت‌نام در کامپیوتر من دیده نمی‌شود!!؟

ج: دو احتمال وجود دارد:

  1. شاید سیستم‌عامل و یا مرورگر شما قدیمی است که در این صورت می‌توانید مرورگر فایرفاکس را دانلود کرده و نصب نمایید. سپس بخش پیش‌ثبت‌نام را خواهید دید.
  2. شاید مشکلی در ارتباط شما با سرور سایت به وجود آمده باشد که می‌توانید ساعاتی بعد مراجعه کرده و مجدداً از صفحۀ پیش‌ثبت‌نام برای باز کردن آن صفحه تلاش نمایید.

س: کلمات و عناوین گزینه‌های فرم دیده نمی‌شود!!؟

ج: احتمالاً شما از مرورگر قدیمی InternetExplorer9 استفاده می‌کنید که در این صورت دو راه حل وجود دارد:

  1. کافی‌است موشواره خود را بر روی هر کدام از گزینه‌ها نگهداشته و عنوان مربوطه را به صورت یک Tooltip مشاهده فرمایید.
  2. پیشنهاد این است که با کمی تأمل مرورگر فایرفاکس را دانلود کرده و نصب کنید و از این پس به جای مرورگر فعلی (IE9) خود از آن استفاده نمایید.

ثبت‌نام

س: از کجا بفهمم که فرزندم در آزمون و مصاحبه ورودی قبول شده؟

س: پس از اینکه فرزندم در آزمون ورودی و مصاحبه حضوری قبول شد چه باید کرد؟

ج: در زمان پیش‌ثبت‌نام، پس از پر کردن فرم مربوطه برای شما کد پیگیری و لینکی به رایانامۀ مادر و پدر ارسال می‌شود که توسط آن و شمارۀ ملی فرزندتان می‌توانید به بخش ارتباط با اولیاء وارد شده و از همان‌جا ضمن مشاهدۀ وضعیت قبولی فرزندتان، مراحل دیگر ثبت‌نام را دنبال نمایید.